Нафтогаз України поділився ключовою новиною зі своїми споживачами стосовно минулого опалювального сезону.

За словами керівника організації Олексія Чернишова, останній осіньо-зимовий період став винятковим завдяки небувалій зміні у практиці споживання газу.

Чернишов з ентузіазмом зазначив, що за цей опалювальний сезон 2023-2024 року Україна вперше повністю задовольнила свої потреби за рахунок внутрішнього виробництва газу, не звертаючись до імпорту.

"Ця зима стала свідченням історичного прориву! Ми забезпечили себе українським газом на 100%," - поділився думками голова Нафтогазу.

Нафтогаз: скрін із мережі

Популярні статті зараз

Наталія Дегтярьова та Тетяна Бутковська: хто допомагав гральному бізнесу ухилятися від сплати податків

Російський слід VBet. Що пов'язує вірмен з BetConstruct та власника українського Forbes

К Александру Эллерту на свидание? Ксения Мишина разделась догола и побрила свою ...

Поклонники в умилении: Ксения Мишина похвасталась чувственными фото с Эллертом – "Классные и красивые"

Показати ще

Він також наголосив на тому, що десятиліття тому таке досягнення вважалося б неможливим, але незважаючи на ускладнені умови життя країни під час війни, Україна продовжує крокувати шляхом до повної енергетичної незалежності.

Завдяки ефективній роботі Нафтогазу минулого року, компанія запустила в експлуатацію значну кількість нових газових свердловин, що дало змогу збільшити обсяги власного видобутку газу.

Зокрема, у 2023 році було введено в дію 86 нових свердловин, 24 з яких мали початковий добовий видобуток на рівні 100 тисяч кубометрів.