У ніч на 28 лютого, військові третьої штурмової бригади, яка діє на передовій під Авдіївкою, успішно відповіли на нічний рух ворожої піхоти.

За допомогою безпілотного літального апарату (БПЛА), було виявлено рух ворожих сил у лісосмузі, неподалік від позицій українських захисників.

Відповідно до отриманих даних, бійці здійснили точний коректив артилерійського вогню та удачно атакували ворожу 'посадку'. У результаті вогневої підтримки з повітря, окупанти зазнали великих втрат, а їхні позиції були піддані масштабному обстрілу.

На ранок 29 лютого, бійці виявили сліди знищення ворожої піхоти та випалену землю, свідченням успішної операції знищення 'посадок' окупантів. Ця операція стала частиною стратегічного завдання з розгортанням інтенсивних дій на Авдіївському напрямку, яке виконується бійцями 1-го САДн "Команди Постріл".

Бійці третьої штурмової бригади продовжують зміцнювати оборону та активно діяти проти потенційних загроз, сприяючи безпеці та захисту мирного населення на сході України.

Популярні статті зараз

Микола Томенко вказав на приватний університет Ківалова як головну кузню майбутніх прокурорів та слідчих: "Погоджено і затверджено МОН?"

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

300 тисяч до прибутку за рахунок городу: як казково збагатиться на простому часнику

Наталія Дегтярьова та Тетяна Бутковська: хто допомагав гральному бізнесу ухилятися від сплати податків

Показати ще