Влада Баварії, найбільшої федеральної землі Німеччини, запровадила заходи, що стимулюють біженців шукати роботу. З весни 2024 року біженці в Баварії зіткнуться з обмеженнями на доступ до готівкових розрахунків.

Цю інформацію розмістили на сайті «obozrevatel»

Уряд планує впровадити окрему систему платіжних карток для прохачів притулку, не дозволяючи їм знімати кошти, що перевищують встановлену суму, та обмежуючи використання карток межами Баварії.

Рішення спрямоване на усунення того, що міністр економіки Баварії Хуберт Ейвангер назвав «хибними стимулами», які можуть злякати біженців від пошуку роботи.

Уряд критикує передбачувану нерівність між фінансовою допомогою та мінімальною заробітною платою, припускаючи, що різниця незначна і не мотивує біженців працювати.

Популярні статті зараз

Криптопіраміда "DeHealth" тісно переплелася з криміналом: що відомо про власників Анну Бондаренко та Дениса Цвайг

"Щедрість за рахунок громади": мер Львова Садовий виділив мільйони на комфорт своїх колег, куди пішли гроші

Світ попрощався із заслуженим працівником культури України з Книги рекордів Гіннеса: його роботи прикрашають Київ

Зеленський підписав новий закон про пенсії для українців: що змінилося та чого очікувати

Показати ще

У доповіді згадуються «біженці» та «просителі притулку», але не уточнюється, чи входять до цих категорій українські іммігранти, які перебувають під статусом тимчасового захисту. Залишається незрозумілим, чи торкнуться ці зміни українців.

Хоча Німеччина зіткнулася з проблемами в інтеграції українських біженців у робочу силу, неясно, чи застосовуватимуться до них баварські заходи.

Переселенці, біженці

Наразі лише 19% українців працездатного віку в Німеччині офіційно працевлаштовані порівняно з вищим рівнем зайнятості у сусідніх Польщі та Чехії.

Питання працевлаштування українських біженців у Німеччині ускладнюється щедрою соціальною допомогою з боку країни. Рішення уряду обмежити доступ до готівкових грошей та запровадити окремі платіжні картки може вплинути на фінансову підтримку, яку надається біженцям.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц натякнув на можливість випуску спеціальних платіжних карток для біженців по всій країні, проте деталі такої системи ще не доопрацьовані.

Важливо відзначити, що зміни ставок соціальної допомоги, що набирають чинності з 1 січня 2024 року, вплинуть на фінансову підтримку, яку отримують українські біженці, потенційно ускладнивши для них доступ до державної допомоги.

Ідеальний момент зробити запаси: в Україні різкий обвал цін на ключову продукцію

Раніше «Акценти» повідомляли, будь-який українець може розбагатіти, просто продавши 10 копійок: вони можуть бути в гаманці у кожного

Як повідомляли «Акценти», це позначиться на кожному: в Україні вже почалася справжня криза. Що відбувається "за лаштунками"